Grimeri shqiptar me këtë foto uron Kylie Jenner për ditëlindje, nuk njihet!

23:31 | 10 Gusht 2018

Modelja, Kylie Jenner festoi mbrëmë ditëlindjen e 21-të.

Urime të shumta ka pranuar nga njerëzit e afërt të saj e padyshim se nuk mungoi as grimeri i famshëm i motrave, Kardashian, shkruan lajmi net.

Grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic ndau një foto më ndryshe për të uruar modelen Jenner në kohën kur nuk kishte operacione plastike.

Mbase këtë fotografi nuk do të dëshironte ta shihte asnjëherë modelja, me këtë pamje krejtësisht tjetër. “Urime ditëlindjen Kylie Jenner, E humba aeroplanin këtë mëngjes por që ia ka vlejtur për organizimin tënd”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Mario qëndron gjithnjë prapa modeleve të njohura dhe më joshëse që keni parë ndonjëherë. /Lajmi.net/