Grimeri i Kim publikon videon joshëse të Bebe Rexhës, ajo duket shumë seksi

Grimeri i Kim e ka publikuar një video të Bebe Rexhës.

ShowBiz

02/12/2018 19:56

Grimeri i Kim Kardashian, Mario, është kujdesur për grimin e Bebe Rexhës në paraqitjen e saj të fundit, shkruan lajmi.net.

Ai në llogarinë e tij në Instagram e ka publikuar një video të këngëtares shqiptare në të cilën Bebe duket tejet joshëse.

Pranë postimit ky Bebe Rexha ka treguar linjat perfekte dhe bën lëvizje provokative nuk kanë munguar as komentet pozitive të fansave të saj e ndjekësve të Mario-s./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bq5O0ANF18Z/