Griezmann: Kjo përfaqësuese do ta fitojë Kampionatin Evropian

Antoine Griezmann është i bindur që Përfaqësuesja e Francës mund ta fitojë Kampionatin Evropian.

Sport

06/06/2016 10:12

Ylli i Atletico Madridit thotë që “gjelat” kanë një skuadër shumë të mirë.

“Kemi lojtarë të mëdhenj që luajnë për skuadra të mëdha. Mendoj që kemi skuadër për ta fituar Kampionatin Evropian”, deklaroi Griezmann për “Goal”, përcjellë “Lajmi.net”.

“Gjithsesi duhet të jemi të fortë, duhet të fitojmë tri ndeshjet e para dhe më pas të shohim se çfarë do të ndodhë”, shtoi ai.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.