Greta Koçi realizon fotografi ‘topless’

Greta Koçi e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shihet ‘topless’.

ShowBiz

02/01/2019 15:40

Këngëtarja Greta Koçi në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën duket tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Pëlqimet nuk kanë munguar nga fansat e shumtë për të cilët ajo kujdeset shpesh duke u qëndruar pranë me postimin e vazhdueshëm të fotografive.

Greta madje së fundmi u është përgjigjur disa prej pyetjeve të tyre në Instastory dhe ka zbuluar se vazhdon të jetë ‘single’ dhe në momentin kur ta gjejë princin do ta bëjë lidhjen publike.

Sa u përket projekteve muzikore ishte aktive gjatë 2018-ës dhe në vitin që sapo kemi hyrë pritet të vazhdoj me të njëjtin ritëm./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsIls9bnBMZ/