Greta Koçi nis javën mbarë, ekspozon të pasmet – Lajmi.net
Greta Koçi nis javën mbarë, ekspozon të pasmet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:16, 18 June 2018
Java ka filluar mbarë për artisten nga Shqipëria, Greta Koçin.

Duke qenë se është aktive në rrjetet sociale ajo publikon imazhe nga më të ndryshmet duke mos munguar edhe ato seksi, shkruan lajmi net.

Një që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit në Instagram, Koçi duket mjaft atraktive gjersa vë në pah të pasmet bombastike.

“Përshëndetje e hënë, u takuam sërish”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

“Si më parë”, është kënga e fundit që Greta ka publikuar në duet me Genën. /Lajmi.net/

Hello Monday ,we meet again 🙌🏻

A post shared by GRETA KOCI 🎤🎼 (@gretakoci1) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO