Gresa Hoti viziton Emiratet e Bashkuara Arabe: Ju dhuroftë ky Ramazan qetësi në mendje dhe në zemër

Modelja e njohur Gresa Hoti, ka vizituar Emiratet e Bashkuara Arabe. Ajo më anë të një postimi në Instagram ka bërë të ditur që është në Abu Dhabi, shkruan lajmi.net. Gresa nuk ka shkuar vetëm, ajo ka qenë nën shoqërinë e një të afërme të saj. “Ju dhuroftë ky Ramazan qetësi në mendje dhe në…

ShowBiz

03/04/2024 11:42

Modelja e njohur Gresa Hoti, ka vizituar Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ajo më anë të një postimi në Instagram ka bërë të ditur që është në Abu Dhabi, shkruan lajmi.net.

Gresa nuk ka shkuar vetëm, ajo ka qenë nën shoqërinë e një të afërme të saj.

“Ju dhuroftë ky Ramazan qetësi në mendje dhe në zemër”, ka shkruar ajo.

Në fotot e publikuar modelja shihet me mbulesë ashtu siç e dëshiron zakoni fetar gjatë vizitës në xhami./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gresa Hoti (@gres.hoti)