Gresa eliminohet nga “Big Brother VIP Kosova”

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Kosova”. Katër banorë ishin të nominuar për këtë të premte, shkruan lajmi.net. Stresi, Xhuli, Gresa dhe Mbresa ishin të nominuarit. I eliminuari i sontëm është Gresa. Ndryshe, banorët po garojnë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh./Lajmi.net/  

ShowBiz

28/01/2023 00:15

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Kosova”.

Katër banorë ishin të nominuar për këtë të premte, shkruan lajmi.net.

Stresi, Xhuli, Gresa dhe Mbresa ishin të nominuarit.

I eliminuari i sontëm është Gresa.

Ndryshe, banorët po garojnë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh./Lajmi.net/