Gresa Behluli befason me përgjigjen kur pyetet për koleget e saj këngëtare

Gresa Behluli i ka befasuar të gjithë.

ShowBiz

02/06/2019 15:23

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli së fundmi ishte pjesë e emisionit ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Në rubrikën ‘Kë zgjedh’ e cila vjen në kuadër të emisionit në fjalë ajo ka qenë e ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradës.

Kur erdhi radha te Teuta Selimi dhe Shkurte Gashi, Gresa ka befasuar me përgjigjen./Lajmi.net/

YouTube player