Graniti dhe Leonita më të dashuruar se kurrë, ajo ndan me ndjekësit një moment romantik

22:22 | 11 Shtator 2019

Foto: Instagram

Leonita e ka publikuar një foto ku shihet e lumtur krah Granitit.

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, shkruan lajmi.net.

Gëzimin e tyre të parë çifti po e presin më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrit, kështu duken në fotot që po i postojnë shpesh së bashku.

Para disa minutash ishte Leonita ajo e cila e ka publikuar një imazh duke u përqafuar me Granitin, dhe në këtë moment romantik çifti duken më të lumtur e më të dashuruar se kurrë./Lajmi.net/