Granit Xhaka uron pranë gruas, kështu janë dukur mbrëmë çifti

Granit Xhaka ka uruar me mesazh domethënës me rastin e ndërrimit të viteve.

ShowBiz

01/01/2019 09:22

Granit Xhaka ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës uroi bashkë me Leonitën, shkruan lajmi.net.

“Dëshirojmë të ju urojmë të gjithëve Vitin e Ri dhe faleminderit për mbështetjen tuaj në 2018. Ka pasur disa ulje dhe ngritje, por në këto kohë është e rëndësishme të qëndroni së bashku dhe të punoni së bashku për të qenë më të fortë në të ardhsmen. Faleminderit për gjithë dashrinë, mbështetjen dhe mirësinë – kjo do të thotë shumë për mua. Le të bëjmë 2019 të veçantë ? @ leonita.x”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që Granit Xhaka ka pasur një vit shumë të suksesshëm në karrierën e tij si futbollist. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsEInYlAlOy/