Të Infektuar: 71.908

Të Shëruar: 61.394

Të Vdekur: 1.634

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes

14:01 | 16 Janar 2021

Graniti dhe Leonita festojnë përvjetorin.

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj  festojnë një datë të rëndësishme, atë të lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi në Instagram, Leonita tha se po festojnë gjashtëvjetorin e lidhjes, teksa ndau fotografi të shumta.

Ajo postoi imazhe të shkrepura ndër vite, teksa tregonte udhëtimet që çifti i kanë bërë ndër vite në vende të ndryshme.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 2017.

Ata janë prindër të një vajze, teksa së fundi konfirmuan se familja e tyre po rritet edhe me një fëmijë. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)