Graciano largohet nga Big Brother VIP Albania 3

Në nominimin e kësaj jave ishin Romeo, Ilnisa, Meritoni, Gracianoi, Egla dhe Roza. Por Graciano, u largua përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, shkruan lajmi.net. Ky ishte një nga nominimet më të fortat në këtë reality show. Shpresa e vetme ishte bileta kthyese, por që të njëjtën nuk e kishte. /Lajmi.net/   View…

ShowBiz

21/02/2024 09:20

Në nominimin e kësaj jave ishin Romeo, Ilnisa, Meritoni, Gracianoi, Egla dhe Roza.

Por Graciano, u largua përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, shkruan lajmi.net.

Ky ishte një nga nominimet më të fortat në këtë reality show.

Shpresa e vetme ishte bileta kthyese, por që të njëjtën nuk e kishte. /Lajmi.net/