Gold AG publikoi foto nga Meka, ja çfarë komenti i lë Robin Krasniqi – Lajmi.net
Gold AG publikoi foto nga Meka, ja çfarë komenti i lë Robin Krasniqi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:45, 11 January 2019
Gold AG po qëndron në Mekë.

Gold AG përmes rrjeteve sociale ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, të cilat i ka realizuar në Mekë, shkruan lajmi.net.

Në një prej tyre, ai shfaqet duke bërë lutje në Qabe, ndërsa fotografia pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Edhe Robin Krasniqi i ka lënë atij një koment, duke vënë një figurë të zemrës.

“O Zoti im sa shumë të dua, unë pa ty jam asgjë … e ti je Zot edhe pa mua ❤”, ka shkruar Goldi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO