Gold AG ngushëllon familjen Haradinaj për humbjen e kryefamiljarit

8:22 | 17 Qershor 2018

Mëngjesin e sotëm, babai i kryeministrit Haradinaj ka ndërruar jetë.

Për familjen e tashmë të ndjerit kanë nisur ngushëllimet nga njerëz të shumtë, shkruan lajmi.net

Ndër ta edhe reperi Arian Agushi i cili këtë e ka bërë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram pranë të cilës i ka shkruar disa fjalë.

”Ngushllime familjes Haradinaj, faleminderit baca Hilmi per bijt qe ja fale kesaj toke.Zoti te meshirofte dhe te shperblefte me te mirat e tij.Do ta mbaj kujtim dekoraten “SHKELZEN HARADINAJ” qe ma dhurove ti dhe kryetari i atehershem Rasim M. Selmanaj”, ka shkruar ai.

Hilmi Haradinaj vdiq pas qëndrimit disa ditorë në QKUK./Lajmi.net/