Gold AG nesër do të dekorohet me dekoratën e heroit të kombit ‘Shkëlzen Haradinaj’ (Foto)

Reperi Gold AG nesër do ta ketë një ditë të veçantë.

ShowBiz

28/02/2017 19:33

Ai do ta merr dekorohet me dekoratën e heroit të kombit ‘Shkëlzen Haradinaj’, nesër, e mërkurë në ora 13:30 në Gllogjan, shkruan lajmi.net

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet ai përmes një fotografie të hedhur në rrjetet sociale.

Kujtojmë që lajmi.net ditë më parë ka njoftuar që reperi do ta sjell edhe një këngë kushtuar dëshmorëve Luan dhe Shkëlzen Haradinaj!/Lajmi.net/

screenshot_2