Gold AG në përkrahje të Khabib Nurmagomedov – Lajmi.net
Gold AG në përkrahje të Khabib Nurmagomedov
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:10, 7 October 2018
Meç mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregorit është ngjarja më e komentuar në sport që prej mbrëmë.

Ishte Khabib ai i cili triumfoi ndaj kundërshtarit McGregor, por incidentet pas përballjes së dyshes bënë që meçi të bëhet shumë i përfolur, shkruan lajmi.net.

residenti i UFC-së, Dana White, ka thënë se Khabibit mund t’i merret titulli pasi vlerësohet se nxiti incidentin.

Reperi Gold AG publikoi një foto të Khabib Nurmagomedov ku shkroi “Falënderimi i takon Zotit”.

E në një tjetër të shkëputur gjatë meçit, reperi la këtë mbishkrim “Ai momenti kur s’te kryn pune edhe me u kon full kasko 🤣”. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

KHABIB @khabib_nurmagomedov ELHAMDULILAH

A post shared by Gold AG (@arianagushiages) on

 

View this post on Instagram

 

Ai momenti kur s’te kryn pune edhe me u kon full kasko 🤣

A post shared by Gold AG (@arianagushiages) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO