Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Gold AG mbështet personat me ngjyrë, publikon video duke kënduar shqip me një prej tyre

8:46 | 3 Qershor 2020

Foto: Instagram

Gold AG u doli në krah personave në ngjyrë.

Ditët e fundit u harrua pandemia në SHBA, kjo për shkak se ngjarja më e komentuar u bë vrasja e George Floyd dhe protestat e dhunshme, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, të famshmit me anë të postimeve të shumta, përkrahën kauza të ndryshme për të mbështetur personat me ngjyrë.

Reper Gold AG ka ndarë me ndjekësit një video, ku shfaqet duke kënduar një prej këngëve të tij bashkë me një person me ngjyrë.

“I dojm edhe kangen na knojn”, ka shkruar ai sipër videos.

Kujtojmë se artisti së fundi ka paralajmëruar një duet me Albina Kelmendin, i cili pritet të publikohet shumë shpejt. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

I dojm edhe kangen na knojn ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on