Të Infektuar: 17.263

Të Shëruar: 14.836

Të Vdekur: 657

Gold AG ka një befasi për fansat

13:03 | 19 Shtator 2020

Foto: Instagram

Gold AG ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e tij.

Reperi Gold AG ka punuar intenzivisht kohën e fundit për të realizuar projektet e reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Reperi para pak ditësh pushoi në bregdetin turk me bashkëshorten, ndërsa tani kthehet plot energji për këngët e reja.

Përmes postimit të fundit, reperi bëri të ditur se projekti i tij i ri do të publikohet sonte dhe titullohet “Sofra e nanës”.

“Sonte pra 20:00, Sofra e nanës”, ka shkruar ai në postim.

Kjo këngë pason projektin “Prishtina”, të cilin Goldi e solli në bashkëpunim me Albina Kelmendin. /Lajmi.net/