Gold Ag fotografohet me aktorin e njohur: 100 rolëshi i humorit shqip

Është reper shumë i suksesshëm.

ShowBiz

28/04/2018 14:00

Gold Ag  njihet për shoqëri të mirë me shumë këngëtarë dhe aktorë, me të cilët shumë shpesh edhe takohet, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet përkrah aktorit, Sevdai Radogoshi i njohur për publikun si Qumili.

“100 rrolëshi i humorit SHQIP”, ka shkruar reperi mbi foto, e cila mori shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e tij.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Gold Ag është “Gurbetqari”, këngë kjo në duet me Shyhrete Behlulin, por ka paralajmëruar se po punon edhe rreth disa projekteve të reja të cilat shumë shpejt do të jenë në duart e fansave të tij. /Lajmi.net/