Gold AG finalizon projektin e ri

Reperi Gold Ag ka finalizuar projektin e tij më të ri të cilin do ta sjellë të realizuar me videoklip.

ShowBiz

16/06/2015 17:00

“Në shtëpinë tënde” titullohet kënga,teksti i së cilës i kushtohet fesë islame dhe muajit të Ramazanit.

Ky videoklip do të publikohet ditën e enjte në orën 14:00.

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi i cili ka publikuar një foto së bashku me Mirton Xhekaj nga produksioni “M Production”,i cili është njëri ndër bashkëpunëtorët më të ngushtë të reperit.(lajmi.net)
Untitled

11401091_10153074541479751_4462971837353423976_n