Gold AG e uroj i pari Fitër Bajramin! Shfaqet pranë femrës më të shtrenjtë për të

8:07 | 15 Qershor 2018

Ishte reperi Arian Agushi, Gold AG ai i cili e ka uruar festën e Fitër Bajramit i pari.

Gold AG ka zgjedhur një foto në llofarinë e tij në Instagram për t’i uruar ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net

Në imazhin e postuar ai shihet pranë gruas më të shtrenjtë për të, nënës, dhe menjëherë pas publikimit të fotografisë, komentet ishin të shumta.

”Urime festa e Fitër Bajramit” kishte shkruar ai. Kujtojmë se Goldi njihet si një besimtar i devotshëm dhe e ka agjëruar edhe muajin e shenjtë të Ramazanit./Lajmi.net/

URIME FESTA E FITËR BAJRAMIT ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on