Gold AF reagon ashpër për ata që publikojnë lajme të pavërteta për të

Reagon në një post në Facebook reperi Gold AG.

ShowBiz

25/10/2020 17:07

Reperi Gold Ag ka diçka të thënë për ata që publikojnë lajme të rreme për të, shkruan lajmi.net.

Gold AG në llogarinë e tij në Facebook ka reaguar ashpër duke thënë se këto lajme përdoren vetëm për pëlqime dhe nuk mendojnë aspak për privatësinë e një personi ani se ai është fytyrë publike.

“Qe portalet tona me 400.000 e kusur LIKE, bojn titull te pa vertete per pak perfitim.Nuk e di kush duhet me u mare me keto lloj portale qe dje kishin thon qe Gold AG bohet baba e sot mpaska nderru jete dikush e prap une asnjonen spe di !!!”, shkroi ai.

Nuk dihet se a do të ndërmerr masa ligjore për këto lajme të rreme, por që mund të themi se ai është tejet i zhgënjyer nga portalet shqiptare./Lajmi.net/