Golat e Messit dhe reagimi i Coutinhos

23:00 | 11 Janar 2018

Barcelona me shumë lehtësi po kalon në raundin tjetër të Kupës së Mbretit.

Katalanët po mposhtin 4:0 në ‘Camp Nou’ skuadrën e Celta Vigos, me të cilën kanë barazuar 1:1 në ndeshjen e parë.

Në ‘Camp Nou’ për ta ndjekur këtë ndeshje gjendet edhe transferimi i fundit i Barcelonës, Philippe Coutinho.

Ky i fundit iu gëzua dy golave të shpejtë të shënuar nga Messi në minutat 13’ dhe 15’./Lajmi.net/