Gol i pabesueshëm nga Dimitri Payet (VIDEO)

Dimitri Payet ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm për Marseillen ndaj Lorientit.

Sport

06/03/2017 09:56

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6