Goditet nga vetura një femër në Suharekë 

Një femër është goditur nga vetura dje në Suharekë.

Lajme

27/10/2020 10:23

Siç njofton PK, viktima është dërguar për tretmanit mjekësor dhe pastaj është liruar në shtëpi.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke lëvizur me veturën e tij ka goditur këmbësoren viktimën femër kosovare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi”, thuhet në raport. /Lajmi.net/