Goditet nga rrufeja një person në Fortesë të Rahovecit

Një person në Rahovec është goditur sonte nga rrufeja.

Lajme

05/07/2022 23:02

Rasti ka ndodhur në fshatin Fortesë të kësaj komune, shkruan lajmi.net.

Siç kanë bërë të ditur nga Policia, viktima është dërguar për trajtim në QKUK.

“Një person i moshës madhore është goditur nga rrufeja në fshatin Bellacerkë. Prej familjarëve, personi është dërguar në Rahovec dhe për shkak të gjendjes së rëndë është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm në QKUK”, kanë thënë nga Policia. /Lajmi.net/