“Gocat në diell rrinë dhe kuvendojnë, pika që s’iu bie se nga burrat rrojnë”

ShowBiz

27/01/2022 19:55

Iliri iu ka drejtuar vajzave në "Big Brother VIP".

Duke qëndruar në kuzhinën e shtëpisë së famshme në Shqipëri bashkë me Tanin, dyshja kanë pastruar enët, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, banoret, Arjola, Einxhel, Monika dhe Beniada kanë qenë në oborrin e shtëpisë teksa bisedonin.

Lexo edhe:

Banori i “Big Brother VIP” thotë se ka punuar si dublues filmash erotikë

 

Kjo gjë i ka penguar Ilirit sepse bashkë me Tanin i cili i pastronte enët pasi janë ushqyer të gjithë banorët e shtëpisë.

“Gocat në diell rrinë dhe kuvendojnë, pika që s’iu bie se nga burrat rrojnë”, thotë Iliri, vargje këto te poezisë nga Andon Zako Çajupi dedikuar gjinisë mashkullore, megjithatë Iliri i ndërron vendet.

“Burrat nën hije, lozin, kuvendojnë pika që s’u bie se nga gratë rrojnë”, janë vargjet nga autori i poezisë, “Fshati im”.

Shiko videon nga minuta e 1:20 teksa flet Iliri./Lajmi.net/

YouTube player