Gladbach-Man City, gol i papritur (VIDEO)

Borussia Monchengladbach në epërsi ndaj Manchester Cityt. Golashënues Raffael.

Sport

23/11/2016 21:10

http://www.dailymotion.com/video/x53826b_raffael-goal-monchengladbach-1-0-manchester-city-23-11-2016-hd_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.