Gjykata merr një vendim për vrasjen aksidentale të 14-vjeçarit në Suharekë – Lajmi.net
Gjykata merr një vendim për vrasjen aksidentale të 14-vjeçarit në Suharekë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:33, 16 April 2018
Sot në Gjykatën Themelore në Suharekë është shpallur vendimi fillestar për vrasjen e cila ka ndodhur aksidentalisht në ahengun e familjes Sopaj në Mushtisht të Suharekës.

Xhaxhait të viktimës i cili dyshohet se aksidentalisht ka kryer vrasjen, i është shqiptuar masa e paraburgimit prej një muaj.

Gjyqtari i rastit, Robert Tomaj, ka thënë për “Zeri.info”, se është shqiptuar masa e paraburgimit.

“Deri më 14 maj i dyshuari është në paraburgim” tha ai për zërin.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO