Gjon Karrica në Kinë për klipin e ri?

Këngëtari Gjon Karrica së shpejti do të vijë me projektin e tij më të ri të titulluar “Një virgjëreshë”.

ShowBiz

17/06/2015 22:30

Gjoni i cili jeton në Zvicër para disa ditësh në një bisedëpër Lajmi.net kishte theksuar se ende nuk ka gjetur një produksion shqiptar që ia plotëson kërkesat e tij për videoklipin e kësa kënge,që dëshiron ta publikojë sa më shpejtë.

Këngëtari me stilin unik,i cili ka paralajmëruar se do të sjellë një videoklip që do të mbahet mend,sot ka publikuar disa fotografi nga Kina.

Si duket më në fund Gjoni ka gjetur ekipin e duhur për realizimin e videoklipit dhe ka udhëtuar në Kinë për xhirimet e tij.(lajmi.net)

10822170_10206116697011792_908479354_n
11277522_10206146279391333_632366629_n