Gjoksin dhe vithet e mëdha të Enit i ‘merr era’!? Këngëtarja ka rënë shumë në peshë – Lajmi.net
Gjoksin dhe vithet e mëdha të Enit i ‘merr era’!? Këngëtarja ka rënë shumë në peshë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:08, 3 July 2018
Këngëtarja Eni Koçi ka rënë shumë në peshë.

Kjo vihet re në një foto të publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Insatgram, shkruan lajmi.net

Ky fakt ka befasuar të gjithë pasi kohëve të fundit ajo dukej e shëndoshë me vithe e gjoks tejet të formësuar. Mund të jetë fakti që prapa e ka lidhur një xhemper mirëpo prap se prapë kjo nuk është Eni me të cilën nuk mund t’i ngopnin sytë ndjekësit.

Kujtojmë se sa i përket jetës private emri i saj po lakohet mjaft shumë. Ka kohë që flitet për lidhjen dhe raportet e afërta me Genc Prelvukajn mirëpo asnjëri nuk e ka pranuar e as mohuar një gjë të tillë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO