Gjoksi i Afërditës ka marrë tjetër formë, ua prezanton nga afër

Këngëtarja Afërdita Dreshaj duket se ka vendosur t'a bëjë gjoksin si të motrës së saj.

ShowBiz

04/04/2018 16:18

Në ata hapa të paktën është duke shkuar dhe këtë po e ndanë edhe me ndjekësit nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Së fundmi e ka fotografuar gjoksin nga afër dhe nuk është i njëjti që e kishte dikur, sot duket më seksi dhe më në formë.

Kjo falë ushtrimeve të vazhdueshme në palestër të cilat po i bëjnë shumë mirë këngëtares e cila ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor./Lajmi.net/