Gjithçka gati për koncertin e Dua Lipës në Gërmi

17:59 | 10 Gusht 2018

Festivali “Sunny Hill” është gati të nis edicionin e tij të sivjetmë, sonte me natën e parë.

Nuk janë të paktë emrat që do të ngjiten në skenë për të ndezur atmosferën para publikut shqiptar, shkruan lajmi net.

Përpos disa këngëtarëve shqiptare, në mesin e tyre do të jetë edhe artistja me famë botërore, Dua Lipa. Dyert e festivalit janë hapur në orën 14:00, ku siç duket tashmë gjithçka është gati.

Lajmi.net, pak më parë solli qytetarët teksa kishin arritur në Gërmi, pishinën e po ashtu edhe kampet që nuk po shfrytëzohen edhe aq shumë.

Ndërsa tani, mund t’i shikoni pamjet dhe aktivitetet në tërësi në kuadër të këtij koncerti të madh. /Lajmi.net/