Gjilanasit i gjendet një revole pa leje

Në Gjilan, Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një revole e kalibrit 8 mm me një karikator pa fishek, raporton lajmi.net.

Lajme

07/02/2016 10:50

Pas intervistimit, me urdhër të Prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./lajmi.net