Gjilanasi arrestohet pasi sulmoi fizikisht babain  

Në Gjilan, një person është arrestuar pasi kishte sulmuar fizikisht babanë e tij.

Lajme

20/08/2015 13:23

Sipas policisë, i njëjti kishte thyer dritaren e shtëpisë të së motrës me qëllim, përcjell Indeksonline.
Bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ngjarjet kanë ndodhur në mëngjesin dhe pasditen e 15 gushtit./Indeksonline/