Gjiko ia publikon këtë video Butrint Imerit – Lajmi.net
Gjiko ia publikon këtë video Butrint Imerit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:19, 8 November 2018
Reperi, Gjiko sapo ndau një video në Instagram.

Në këtë video shihet të jetë artisti, Butrint Imeri i cili po punon në projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net

“Djali jem i lumtur, kënga e re”, shkruan Gjiko.

Nuk dihet nëse dyshja po vijnë në një bashkëpunim apo është këngë solo e artistit, Imeri.

Ndryshe, Gjiko të dielën lanson këngën e re, ku pjesë e klipit të tij është edhe bashkëshortja e reperit, Elita Rudi.

Nga ana tjetër, projekti i fundit i Butrintit “Kush”, u mirëprit nga fansat. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO