Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

Gjiko finalizon këngën e re, thotë se është shumë speciale për të

17:02 | 2 Qershor 2020

Foto: Instagram

Gjiko po vjen me këngë të re.

Reperi Gjiko është gati të rikthehet fuqishëm në skenë pas pandemisë COVID-19, shkruan lajmi.net.

Ai, me anë të një postimi në Instagram ka konfirmuar se kënga me titull “Xhiro” do të publikohet shumë shpejt.

“Po vjen 🔥🌪….#Xhiro Priteni se ja vlen ky projekt osht shume special😁🤘🏻”, ka shkruar Gjiko sipër fotografisë që e ndau nga videoklipi.

Kjo këngë vjen pas projektit me titull “Çuna t’rrugës”, që u publikua në janar të këtij viti dhe mori 6 milionë klikime në YouTube.

Reperi Gjiko ashtu sikurse kolegët e tij, për momentin ka pezulluar planet rreth mbrëmjeve muzikore, për shkak të pandemisë. /Lajmi.net/