Gjest i papritur nga Mancini dhe Sneijder (Video)

Trajneri i Interit, Roberto Mancini ka bërë një gjë me të vërtetë interesante në miqësoren që skuadra e tij e zhvilloi kundër Galatasarayt.

Sport

04/08/2015 09:36

Roberto Mancini dhe Wesley Sneijder kanë qenë në qendër të vëmendjes gjatë miqësores me Galatararayt dhe Interit.

Mancini ka befasuar të gjithë tifozëve me gjestin e tij të papritur.

Trajneri i Interit gjatë kësaj ndeshje i dërgoi një letër yllit të Galatasarayt. Në letër nuk kishte ndonjë udhëzim taktik por vetëm 4 yje, që simbolizon 20 trofe e fituar nga klubi turk. /Express/

YouTube player