Gjest i madh nga Januzaj (FOTO)

Mesfushori i Manchester United, Adnan Januzaj, i ka shprehur ngushëllime familjes së Gregory Mertens, pas vdekjes së futbollistit të Sporting Lokeren.

Sport

30/04/2015 18:36

Mesfushori i Manchester United, Adnan Januzaj, i ka shprehur ngushëllime familjes së Gregory Mertens, pas vdekjes së tij.

Futbollisti i Sporting Lokeren vdiq sot, pas sulmit kardiak që pësoi të hënën.

“RIP Gregory Mertens, bashkëndjej me familjen dhe miqtë e tij në këtë moment pikëllimi”, shkroi Adnani në Facebook.