Gjest i jashtëzakonshëm i Lukaku (Video)

Romelu Lukaku sot ishte njeriu i ndeshjes në fitoren e Evertonit 0-3 si mysafirë i Southampton.

Sport

15/08/2015 20:23

Sulmuesi belg arriti të realizoj dy gola mjaft të bukur duke ndihmuar skuadrën e tij ta shijoj fitoren e parë në edicionin 2015-16.

Para ndeshjes ai goditi me top një tifoze të Southampton dhe më pas shkoi ta përqafonte duke i kërkuar edhe falje.

Ja edhe gjesti i mrekullueshëm i 22 vjeçarit.

https://twitter.com/Footy_Jokes/status/632519585263038465