Gjermania, lehtë me Gjibraltarin (Video)

Gjermania shënoi fitore të lehtë ndaj Gjibraltarit duke e mposhtur me rezultat 4:0, në kuadër të Grupit D të eliminatoreve për Euro 2016.

Sport

14/11/2014 22:47

Thomas Muller shënoi dy gola në fitoren e Gjermanisë ndaj Gjibraltarit në kuadër të Grupit D të eliminatoreve për Euro 2016.

Shkodran Mustafi luajti si titullar në fitoren e lehtë të Gjermanisë që fitoi falë dy golave nga Muller, dhe shënimeve të tjera nga Mario Gotze dhe autogolit nga Yogan Santos.