Gjermani-Ukrainë, formacionet zyrtare

Gjermani-Ukrainë është ndeshja e radhës që e sjellë "Euro 2016".

Sport

12/06/2016 19:57

Sfida fillon në ora 21:00, ndërsa tashmë kanë dalë edhe formacionet zyrtare, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjermania: Neuer, Mustafi, Hector, Howedes, Khedira, Ozil, Draxler, Müller, Boateng, Kroos, Gotze.

Ukraina: Pyatov, Fedetskiy, Shevchuk, Khacheridi, Rakitskiy, Sydorchuk, Stepanenko, Yarmolenko, Kovalenko, Konoplyanka, Zozulya.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.