“Gjëra të reja janë rrugës”, Capital T po ‘gatuan’ diçka të re në studio

21:30 | 14 Shtator 2021

Reperi po sjell projekte të reja muzikore sipas postimeve në rrjetet e tija sociale.

Capital T dhe Kidda për momentin janë ndër artistët më të kërkuar shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot ka bërë të ditur se ai ka vendosur të kthehet në studio dhe po paralajmëron fansat se po sjell së shpejti diçka të re për ta.

“Gjëra të reja janë rrugës”, shkri ai në mbishkrimin e fotografive të publikuara në profilin e Instagramit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Fotografitë u pëlqyen nga fansat teksa edhe shprehën se mezi presin publikimin e projekteve të reja muzikore./Lajmi.net/