Gjeorgjia befason Spanjën (VIDEO)

Gjeorgjia e ka mposhtur Spanjën 1:0 në një ndeshje miqësore.

Sport

07/06/2016 22:43

Spanja ka pësuar humbje në ndeshjen e fundit para kampionatit Evropian.

“Furia e Kuqe” u mposht në shtëpi nga Gjeorgjia me rezultat 0:1.

Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Okriashvilli në minutën e 40-të.

http://www.dailymotion.com/video/x4f0g7l_okriashvilli-goal-0-1-spain-vs-georgia-07-06-2016_sport

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.