Gjendet pa shenja jete një nxënës në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë – Lajmi.net
Gjendet pa shenja jete një nxënës në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 14:29, 11 October 2018
Një nxënës i moshës 6-vjeçare është gjetur pa shenja jete në shkollën fillore “Zenel Hajdini”, në Preshevë.

Një nxënës i klasës së parë në shkollën fillore “Zenel Hajdini”, në Preshevë është gjetur pa shenja jete.

Siç raportojnë mediat serbe, 6-vjeçari ka ndërruar jetë gjatë orarit mësimor dhe se vdekja e tij ende është misterioze, transmeton lajmi.net.

Trupi i tij i shtrirë është vërejtur nga nxënës të tjerë dhe ekipet mjekësore kanë konstatuar vdekjen e këtij nxënësi.

Nuk ka ende informacione për identitetin e tij dhe shkaqet e vdekjes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO