Gjendet një trup i pajetë në Autostradën “Arben Xhaferi”, policia po heton rastin

Policia ka bërë të ditur se gjatë patrullimit në Autostradën “Arben Xhaferi”, është gjetur një trup i pajetë. Sipas policisë trupi e të pajetës është shtetase e huaj, ndërsa njësitet relevante menjëherë kanë dalur në vendin e  ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës, shkruan lajmi.net. Ndërsa trupi i pajetë është dërguar në IML për…

Lajme

22/02/2024 09:03

Policia ka bërë të ditur se gjatë patrullimit në Autostradën “Arben Xhaferi”, është gjetur një trup i pajetë.

Sipas policisë trupi e të pajetës është shtetase e huaj, ndërsa njësitet relevante menjëherë kanë dalur në vendin e  ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës, shkruan lajmi.net. Ndërsa trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksione.

Njoftimi i plotë:

Patrulla policore gjatë patrullimit, në rrugë-autostradë kanë hasur ne një trup të pajetë të nje viktime femër-shtetase e huaj.  Njësitet relevante policore,  prokurori dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e  ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me  vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti ne procedure hetimore. /Lajmi.net/