Gjendet një trup i pa jetë tek Ura e Fshejtë në Gjakovë

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënsja e Policisë rajonale të Gjakovës, Lirie Podrimaj për lajmi.net.

Lajme

30/11/2018 15:36

Një trup i pa jetë është gjetur para pak minutave në qytetin e Gjakovës, saktësisht tek ‘Ura e Fshejtë’.

Policia dhe ekipet e tjera janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin, raporton lajmi.net.

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënsja e Policisë rajonale të Gjakovës, Lirie Podrimaj për lajmi.net.

Detajet ua sjellim në vazhdim. /Lajmi.net/