Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Gjashtë adoleshentë u gjendën në një situatë afër vdekjes

10:28 | 21 Korrik 2019

Në videon më poshtë do shihni se si këta adoleshentë rreth moshës 13 -15 u gjendën afër vdekjes, pasi që kishin dalur të luanin në Ohio të Amerikës.

Por pa pritur filloi një stuhi e madhe në atë zonë, dhe një prej fëmijëve u zhduk nga rryma e madhe e stuhisë dhe ujit.

Të tjerët u munduan ta shpëtonin atë, por fatkeqësisht edhe e gjetën vetën të zhytyr në të njëjtën mënyrë si shoku i tyre, raporton “Unilad”.

Për më shumë shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/