Gjakovari e rrah gruan për 8 mars

Është arrestuar një person i dyshuar në Gjakovë për dhunë në familje.

Lajme

09/03/2019 12:03

Policia ka arrestuar mashkullin e komunitetit shqiptar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dhe kanosur gruan e tij.

I dyshuari pas intervistimit është dërguar në qendrën e mbajtjes. /Lajmi.net/