Të Infektuar: 2799

Të Shëruar: 1506

Të Vdekur: 49

Gili zgjedh mes Sabri Fejzullahut dhe Sinan Vllasaliut

21:06 | 9 Gusht 2018

Protagoniste e rubrikës “Kë zgjedh” të premtën e kaluar ishte Gili.

Këngëtarja i është përgjigjur me sinqeritet pyetjeve të sikletshme të kësaj rubrike, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të ngushtë të saj.

Ndër të tjera, këngëtarja u ‘deytrua’ të zgjedhte edhe mes Sabri Fejzullahut dhe Sinan Vllasaliut.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 2:36 mund të kuptoni përgjigjen e Gilit. /Lajmi.net/